2

Elke maand vindt u hier een verhaal van een patiënt die behandeld is bij Veterinair Verwijscentrum ‘de Pietersberg’.

 

CASUS

 

 

 

Nicholas is een Engelse Cocker Spaniel reu van 10.5 jaar oud.

Nicholas had plots erg last van zijn rechteroor. De eigenaar had het snel opgemerkt. Een stuk plantaardig materiaal werd uit zijn oor verwijderd, maar er leek nog wat in te zitten. Nicholas bleef er ook last van houden. Er is snel een afspraak gepland bij Veterinair Verwijscentrum de Pietersberg om middels video-otoscopie (met een camera in de gehoorgang kijken) het materiaal op te sporen.

Hieronder ziet u de foto van het materiaal in de gehoorgang van Nicholas.

3

Het materiaal is met een klein instrument verwijderd. Het ging vlot beter met Nicholas! Wij wensen Nicholas en zijn eigenaren het beste toe!