Elke maand vindt u hier een verhaal van een patiënt die behandeld is bij Veterinair Verwijscentrum ‘de Pietersberg’.

 

 

CASUS

 

Ruud is een 3-jaar oude Border Collie met epilepsie. Al sinds een 1.5 jaar heeft Ruud epileptiforme aanvallen. Daarvoor heeft hij diverse soorten medicijnen gehad, met wisselend succes. Op consult bij de neuroloog is besproken wat nog mogelijkheden waren, aangezien er sprake was van nog steeds vrij heftige en frequente aanvallen. Met wat aanpassingen aan de therapie en nodige opvolging is het over de afgelopen maanden steeds beter gegaan (minder en minder heftige aanvallen).
Niet alleen voor Ruud, maar ook juist voor de eigenaren is dit een hele welkome verandering.

Bij dieren met epilepsie is de kwaliteit van leven van zowel eigenaar als dier een belangrijke factor om mee te wegen in het plan van aanpak.

Wij wensen Ruud en zijn eigenaren het allerbeste toe!